Gizlilik Sözleşmesi


(Kiminismi) www.kiminismi.com sitesinde işlem gerçekleştiren kullanıcıların IP adresi gibi bilgileri resmi makamlardan aksi yönde bir talep gelmediği sürece gizlilik içerisinde saklanmaktadır.

Kiminismi, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kiminismi teknik yapısı gereği bünyesinde herhangi bir kullanıcı verisi saklamamaktadır. Tüm veriler sorgulama esnasında internetteki diğer kaynaklardan çekilmektedir. Kiminismi, sorgulama bilgilerini kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

Kullanıcıların www.kiminismi.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.